Reklama

OBSADENIE: 3 muži, 2 ženy

MARTIN: (Vbehne na scénu, vpredu sa zastaví.) Dobrí deň priatelia. Som rád, že sa opäť stretávame. Pre vás, ktorí sledujete našu šou po prvý krát, dovoľte aby som sa predstavil: ja som Martin. Ahoj, ahoj! Ako sa máte? Dnes milí priatelia spoznáme opäť jedného sympatického muža. Áno priatelia, prichádza Andrej. (Vbehne Andrej.) Ahoj Andrej, ako sa máš?
ANDREJ: Ahoj Martin, som rád že ťa vidím. Mám sa fantasticky.
MARTIN: To je vynikajúce, Andrej, ale poďme rovno na vec: Čo nám dnes predstavíš, Andrej?
ANDREJ: No, Martin, takže dnes to bude praktický pomocník hlavne do kuchyne ale vhodný aj na výlety, či na prípravu párty.
MARTIN: Počkaj Andrej, na chvíľu ťa preruším. Vravíš pomocník. Myslíš pomocník viac pre mužov alebo viac pre ženy. Čo tak niečo pre našich domácich majstrov, hobby, dielňa a tak podobne?
ANDREJ: No, dielňa, áno aj, náš pomocník nájde uplatnenie v každom prostredí a myslím, že je vhodný rovnako pre mužov, ako aj pre ženy, ba dokonca Martin aj pre deti.
MARTIN: Ale to je fantastické, Andrej! No tak nás už nenapínaj a ukáž nám čo to je.
ANDREJ: Je to praktický a prenosný lúpač vajec Superegg!
MARTIN: Superegg! Ale to je úžasné, táto malá vecička dokáže lúpať vajcia?
ANDREJ: Úplne hravo, čisto a dokonale. Tento praktický lúpač vajec Superegg olúpe vaše vajce úplne hravo za necelých desať sekúnd.
MARTIN: Počkaj, počkaj, Andrej, a čo vajcia namäkko?
ANDREJ: Natvrdo, či namäkko, dokonca aj na hniličku, Superegg zvládne všetko za necelých osem sekúnd.
MARTIN: To je fantastické. Počkaj, Andrej, ale čo čistenie, určite to dá veľa námahy Superegg vyčistiť.
ANDREJ: Vôbec nie, Martin. Superegg sa po použití jednoducho vyčistí prúdom čistej vody. Ale je vhodný aj do umývačky riadu.
MARTIN: Aké praktické. Superegg je naozaj vynikajúci pomocník do každej domácnosti. Počkaj Andrej, keď je Superegg taký úžasný, určite bude aj poriadne drahý. Určite bude stáť aspoň 60 eur, nemám pravdu?
ANDREJ: Nie, nie, Martin, naozaj nemáš pravdu. Superegg stojí menej ako 60 eur.
MARTIN: Fú! Takýto úžasný pomocník ale predsa nemôže stáť menej ako 50 eur.
ANDREJ: Opäť chyba Martin, Superegg skutočne stojí menej ako 50 eur.
MARTIN: No tak toto už nezvládnem. Žeby tento úžasný Superegg bol taký lacný a stál menej ako 40 eur.
ANDREJ: Áno, je to tak, Superegg je naozaj veľmi lacný pretože za sumu 39,90 dostanete nie jeden ale rovno dva Supereggy a k tomu túto praktickú škrabku úplne zadarmo.
MARTIN: No, tak teraz si ma dostal, Andrej, toto som nečakal.
ANDREJ: To ešte nie je všetko.
MARTIN: Čože?
ANDREJ: Áno, pretože každý, kto zavolá na toto číslo do dvadsiatichštyroch hodín a objedná si dva Supereggy za sumu 39,90, k tomu praktickú škrabku zadarmo, získa ako darček túto súpravu papierových dekoratívnych obrúskov, samozrejme úplne zadarmo.
MARTIN: Fantastické, Andrej, úplne fantastické, úžasné, ďakujem… Milí priatelia, teraz je to na vás. Využite túto jedinečnú šancu a zavolajte – hneď. (štronzo)
TATIANA: Ahojte, volám sa Tatiana, mám 25 rokov a pracujem ako zdravotná sestra. Moja práca si vyžaduje dokonalú zodpovednosť a dôslednú starostlivosť o chorých pacientov. A tu sa začínali moje starosti. Vždy som mala totiž problém za krátky čas desiatovej prestávky v pokoji sa najesť. Buď som musela zjesť desiatu veľmi rýchlo alebo som prešvihla koniec prestávky a k pacientom som sa dostala neskoro. Mala som s tým veľké problémy. Objavili sa u mňa žalúdočné vredy a časté boli aj výčitky mojich nadriadených lekárov. Bola som zúfalá, nevedela som ako ďalej. Vtedy mi priateľka ukázala svoj Superegg. Bolo to ako blesk z jasného neba. Pochopila som, že môj život sa v tejto chvíli môže úplne zmeniť. Rýchlo som zavolala na číslo, ktoré mi dala priateľka a objednala som si dva Supereggy, jeden pre moju sestru. Nebudete mi veriť, ale odvtedy, ako používam Superegg je všetko zrazu iné. Zmizli všetky problémy, zrazu mám cez prestávky veľa času, vredy sú fuč a lekári ma chvália. A moja sestra si vďaka Supereggu našla chlapca. Za dva mesiace sa budú brať. Superegg je naozaj super. Vďaka ti Superegg.
SYLVIA: Dobrý deň, volám sa Sylvia, mám 34 rokov a som vedúca oddelenia. Keď som objavila tento praktický lúpač vajec, môj život sa úplne zmenil. Mám viacej času na moje dve deti a na manžela. Príprava raňajok sa s týmto praktickým lúpačom vajec stala zábavnou a vzrušujúcou. Deti ma už skoro ráno budia a ťahajú do kuchyne, aby som dala variť vajcia. Je to smiešne, ale keď potom vytiahnem Superegg a vidím svetielka v ich očiach, poviem si – tak toto je šťastie. Áno, nebojím sa to povedať – šťastie. Pretože vďaka Supereggu sa vzťahy v našej rodine výrazne zlepšili. S manželom sa už takmer vôbec nehádame. Vďaka ti Superegg, si naozaj super.
ROMAN: Nazdar, volám sa Roman, mám 39 rokov a som elektrikár. Poviem vám iba toľko: Niekto má počítač, rýchle auto, veľký dom. Ja mám Superegg. Je fajn výjsť si do hôr a mať pri sebe svoj lúpač vajec. To je všetko. Nie, ešte niečo: So Supereggom nie si nikdy sám.

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *